O nas

  -  O nas
d

"Każdy z Was, młodzi Przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować. Wreszcie, jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba utrzymać i obronić, tak jak to Westerplatte. Utrzymać i obronić, w sobie i wokół siebie, obronić dla siebie i dla innych". Gdańsk, 1987 r.

Jan Paweł II

Jesteśmy na tym świecie, bo Bóg tak chciał! My i Ty też!

Widzimy jednak, jak z każdym dniem nasz świat odchodzi od Bożego zamysłu – i zdrowego rozsądku. Całe społeczeństwa wielbią coraz to nowe bożki – sukcesu, pieniędzy, przyjemności, zdrowia czy konsumpcjonizmu.

Taki przekaz i obraz świata narzuca się dziś w większości popularnych kanałów komunikacji. Można dziś żyć, nie słysząc Dobrej Nowiny! A jeśli nawet słysząc, to często wypaczoną czy ośmieszoną. Na to nie możemy się zgodzić! Czas działać! Zaczynamy od koszulek, a dalej pójdziemy tam, gdzie On nas poprowadzi.

TTNN to misja:

– chcemy świadczyć o Tym, którego nie widać, a jest źródłem wszystkiego;

– chcemy dzielić się radością i miłością, którą otrzymujemy od Pana;

– chcemy przyciągać innych do źródła życia!

Jest nas dwóch. Z rodzinami dziesięcioro. Z przyjaciółmi wielokrotnie więcej. Chcemy, żeby było nas jeszcze więcej! Dołącz do nas – jeśli masz pomysły, talenty i czujesz wezwanie, to zmieniaj ten świat z nami!

a
Shop with style! Find your favorite item at the best price and discover great offers every single day. Meet Byanca.
Contact Us
X